Nastop na radiu Krka

Obiskali smo Radio Krka, kjer smo predstavili projekt gnezdilnice.

Na njihovi spletni strani so zapisali:

Sinička je včeraj okoli 17.ure zvalila mlade ptičice. Jajčk je bilo 11, ali se je zvalilo vseh 11 mladičkov, pa zaenkrat nismo uspeli prešteti, saj jih mama sinička pridno greje. O uspešnem projektu,v katerem je pod vodstvom Radiokluba Novo mesto in Srednje elektro šole in tehniške gimnazije Šolskega centra Novo mesto, sodelovalo 8 učencev od 6. do 9. razreda OŠ Grm, smo govorili danes popoldan v programu radia Krka.

Učenci višjih razredov devetletke na Osnovni šoli Grm so ob mentorstvo novomeškega Radiokluba in v sodelovanju ekipe Šolskega centra Novo mesto oz. tamkajšnje Srednje elektro šole in tehniške gimnazije postavili tri gnezdilnice. Ena od njih je že naseljena, v njej je sinička znesla jajčka iz katerih so se že izvalili mladi ptički, ki jih mama pridno greje.

Email this to someoneBuffer this pageShare on FacebookShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInTweet about this on Twitter

Morda vam bo všeč tudi...